Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

ASUS DSL-N55U

ASUS DSL-N55U

od 429,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

Podstawowe cechy:

 • Interfejs WAN:1x ADSL Aneks B (RJ11)
 • Obsługa sieci bezprzewodowej:tak
 • Przeznaczenie:ADSL/2/2+ (Aneks B; cyfrowe linie telefoniczne)

Zobacz podobne produkty

Przeciwnicy

ASUS DSL-N55U

ASUS DSL-N55U

Rekomendacje

Opinie

 1. nie pokrywa zasięgiem średniego domu , musiałem podłączyć urządzenie powiększające zasięg. Jest lepiej od sprzętu od orange . też podłączałem sprzęt powiększający zasięg.

  Opinie napisał(a) Anonimowy dnia

 2. Router zainstalowany na linii TP SA obsługiwanej przez Netię, z prędkością transferu 5Mb. W porównaniu z poprzednim, wieloletnim routerem Linksys 200WAG wyciska z tego co daje dostawca absolutnie wszystko. Internet śmiga w całym domu, w najdalszych kątach, sygnał max lub prawie max mimo stropu betonowego i ścian. Skończyły się problemy ze zrywaniem synchronizacji - Linksysa musiałem restartować średnio co 2 dni, a czasami kilka razy dziennie. Myślałem początkowo, że to wina Netii, ale po wizycie technika okazało się, że problem tkwił w Linksysie. Teraz sygnał jest idealnie stabilny, a opcja dwupasmowa pozwala dzielić sygnał między z jednej strony laptopy, telefony i tablety (pracują na 2,4GHz) a z drugiej TV (obsługuje 5GHz). Słowem, nie spodziewałem się aż takiej poprawy. Jest super i oby tak dalej (minęły 2 tygodnie od zakupu).

  Opinie napisał(a) DS dnia

 3. dziala to najwazniejsze. Trzeba jednak zwracac uwage na Annex A lub B przy kupowaniu. Jezeli korzystacie z netia to nalezy zadzwonic i sie dowiedziec lub sprawdzic na waszym aktualnym modemie co macie. Bo netia moze miec wlasne kable (annex b) lub kable tpsy (annex a). modem dziala jedynie jednym z nich, co uwazam za wade :/

  Opinie napisał(a) Gutek dnia


comments powered by Disqus