Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

EDIMAX AC1200 WIFI DUAL-BAND GIGABIT ROUT (BR-6478AC) czy Edimax BR-6228nS

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
EDIMAX AC1200 WIFI DUAL-BAND GIGABIT ROUT (BR-6478AC)
Edimax BR-6228nS
Remis

Cechy

EDIMAX
EDIMAX AC1200 WIFI DUAL-BAND GIGABIT ROUT (BR-6478AC)
czy
Edimax
Edimax BR-6228nS

Opinie

100% poleca ten produkt

EDIMAX AC1200 WIFI DUAL-BAND GIGABIT ROUT (BR-6478AC)
 1. Sprawdza się zawodowo, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

  Opinie napisał(a) Hiku dnia

 2. Super sprzęt

  Opinie napisał(a) jerzyk dnia

 3. Router spełnia swoje funkcje bardzo dobrze, aczkolwiek odczuwam pewien niedosyt przy łączności w standardzie AC, że nie do końca są takie prędkości jak powinny. Na kablu zero strat, więc bardzo dobrze pod tym względem. Oprócz tego, router ma dziwny automatyczny konfigurator, który może sprawdza się bardzo dobrze w różnych sieciach, niestety w mojej sprawił tylko niepotrzebne problemy. Do tego, panel administratora z mocno ograniczonymi możliwościami. Niestety też, reklamowany iQOS wcale nie jest jakiś wybitnie dobry, nie warto sugerować się nim przy wyborze tego routera. Ogólnie polecam, jak na swoją cenę nieźle, ale zakup pozostawił pewien niedosyt.

  Opinie napisał(a) To... dnia

100% poleca ten produkt

Edimax BR-6228nS
 1. Bardzo dobrze wspominam ten model, u wielu klientów działa od długiego czasu (często 24/7 i często firmy). Jeden z tych produktów, który raz skonfigurowany działa. Gdyby nie fakt, że widuję często pudełko, zapomniałbym jak wygląda. A to chyba świadczy o niezawodności i jakości :)

  Opinie napisał(a) dnia

 2. Kupiłem za 29,99zł, więc cena znakomita za tego typu sprzęt. Bardzo prosta konfiguracja, szczególnie z konfiguratorem graficznym. Menu po polsku, instrukcje z rysunkami i dokładnie opisane. Urządzenie posiada wtyk zasilający o mniejszej średnicy, ale to i nawet lepiej, bo trudniej o pomyłkę przy podłączaniu, ponieważ napięcie zasilania to 5V, a większość tego typu urządzeń zasilana jest napięciem 12V. Antena stała, nieodłączalna, więc nie da się wymienić na inną ze złączem SMA. Wbudowana antena jest całkiem przyzwoita. Mimo wszystko jako router lub AP działa dobrze. Za tą cenę znakomity wybór.

  Opinie napisał(a) Gwajer dnia

 3. Jako repeater beznadziejny ,niestabilny po wyłączeniu zasilania długo szuka ip.Działa dobrze jako router i jako odbiornik wifi.

  Opinie napisał(a) manik dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki