Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

LINKSYS E4200-EE czy Linksys EA6700-CE

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LINKSYS E4200-EE
Linksys EA6700-CE
Remis

Cechy

LINKSYS
LINKSYS E4200-EE
czy
Linksys
Linksys EA6700-CE
TECHNICZNE
Ilość anten
Brak anten
Ilość anten
Brak anten
PODSTAWOWE INFORMACJE
WiFi
Z Wi-Fi
WiFi
Z Wi-Fi
Wbudowany modem
Bez modemu
Wbudowany modem
Bez modemu

Opinie

100% poleca ten produkt

LINKSYS E4200-EE
 1. Fajowy sprzecik , wyższa półka wśród routerów ale wart swojej ceny streaming w powietrzu z kompa do TV bezproblemowo i bez zwolnień - niezawodny jak nic. Idealnie rozdziela mi neta z kablówki na kilka sprzętów super wygląd dla mnie rewelka pod kazdym wzgledem

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  wszystko super

100% poleca ten produkt

Linksys EA6700-CE
 1. Produkt o nowoczesnym wyglądzie, łatwy do skonfigurowania. Bez najmniejszych problemów podłącza się kolejne urządzenia. Wydajność jak najbardziej zadowalająca. Moc sygnału o'k.

  Opinie napisał(a) JMZ dnia

 2. Bardzo dobry zasięg,bardzo dobra współpraca z bramką Voip

  Opinie napisał(a) Tomasz dnia

 3. Zastanawiałem się długo dlaczego tak wiele osób pozbywa się tego routera po roku za pół ceny. Teraz już wiem że użyty mechanizm serwera multimedialnego twonki ogranicza ilość udostępnionych plików do 8000 i nie jest konfigurowalny jak w programowym serwerze. Jak na tak rozbudowany sprzęt to trochę dziwne, jeszcze dziwniejsze że posty z zachodu są już o tym w 2012r i nic z tym nie jest zrobione, dziwne w przypadku jednego z bardziej uznanych producentów. Poza tą wpadką z DLNA reszta działa bez zarzutu(ze zwykłymi serwerami nie ma problemów). Prawda jest taka że chyba to najlepszy router dostępny na rynku w tej cenie.

  Opinie napisał(a) Mariusz dnia

comments powered by Disqus

Podobne pojedynki