Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

LINKSYS E4200-EE czy Linksys Velop Mesh WiFi (WHW0303)

Wynik

Brak zwycięzcy
Sprawdź cechy obu produktów i zdecyduj sam
LINKSYS E4200-EE
Linksys Velop Mesh WiFi (WHW0303)
Remis

Cechy

LINKSYS
LINKSYS E4200-EE
czy
Linksys
Linksys Velop Mesh WiFi (WHW0303)

Opinie

100% poleca ten produkt

LINKSYS E4200-EE
 1. Fajowy sprzecik , wyższa półka wśród routerów ale wart swojej ceny streaming w powietrzu z kompa do TV bezproblemowo i bez zwolnień - niezawodny jak nic. Idealnie rozdziela mi neta z kablówki na kilka sprzętów super wygląd dla mnie rewelka pod kazdym wzgledem

  Opinie napisał(a) d...f dnia

0% poleca ten produkt

Linksys Velop Mesh WiFi (WHW0303)
 1. Pieniądze wywalone w błoto. Przestrzegam wszystkich przed zakupem tego badziewia. Rozłącza się przynajmniej raz na dwa dni, kompletnie bez żadnego powodu. Czasem rozłączają się dwa węzły, czasem jeden - sprawa kompletnie losowa. Podkreślę tylko, że odległość pomiędzy węzłami to jest 5, maksylanie 6 metrów.

  Opinie napisał(a) Paweł dnia

  Wady
  szybkość
 2. Ładnie wyglądające g.. w papierku. Mam dość duży dom a 4 routery nie są w stanie zapewnić sygnału WiFi na jednym piętrze. Ba, jeden traci połączenie z drugim mając do siebie w linii prostej po podłodze 5m bez żadnych przeszkód. To rozwiązanie do małych mieszkań gdzie jeden router stoi na biurku a drugi obok niego. Jestem bardzo rozczarowany tym produktem.

  Opinie napisał(a) Marek dnia

  Zalety
  wygląd
  Wady
  funkcjonalność
  szybkość
comments powered by Disqus

Podobne pojedynki