Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

LINKSYS WAG320N

LINKSYS WAG320N

od 449,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

WAG320N-EU marki Linksys pozwoli na skorzystanie ze skutecznej sieci przezprzewodowej na każdym komputerze!

Modem router Dual Band WAG320N-EW markiLinksys opiera się na technologii 802.11 n Draft 2.0. Jest niezbędny dołatwego i bezpiecznego przeglądania stron internetowych orazprzekazywania plików (audio, foto i video) w zakresie domowej sieci.

Przeciwnicy

Linksys WAG320N

Linksys WAG320N

Rekomendacje

Opinie

  1. Na początku działał bez zarzutu. Potem gubił połączenie internetowe co 2-3 dni. Teraz gubi minimum kilkanaście razy dziennie, co doszło już do granicy absurdu i przeczy podstawowemu celowi do którego służy to urządzenie. Nie pomogła aktualizacja firmware'u, kontakt z obsługą, kontakt z działem technicznym dostawcy internetu, linia sprawdzona, na której stary router za 1 PLN (słownie jeden złoty) działa idealnie. Na forach znalazłem informację, że ten typ tak ma, zresztą jak kilka innych modeli tej firmy. Poza tym od samego początku bardzo mocno się nagrzewa, u mnie stoi na podkładce chłodzącej do laptopa, w przeciwnym razie nie wiem czy jak wróciłbym z pracy to nie zastałbym straży pożarnej przed domem. Wydane na niego pieniądze są absolutnie wyrzucone w błoto. Nie polecam do niczego, poza ogrzewaniem garażu.

    Opinie napisał(a) Paweł dnia

  2. Posiadam 2 takie routery. Jeden działa bezawaryjnie i nieprzerwanie 24/7 już ponad 4 lata. Drugi mam 2 lata i też sprawuje się bardzo dobrze. Co ce*****e ten router, to nadzwyczajny zasięg wifi, także w trybie 5GHz i 1Gbit Lan. Posiada także wyjście USB ale wiele z niego korzyści nie ma bo pliki nie mogą być większe niż 2gb a i nie ma wsparcia dla modemów 3g. Router bezproblemowo radzi sobie z jednoczesną obsługą wielu urządzeń lan+wifi. Przez 4 lata użytkowania zawiesił się może 3-4 razy? Jedynym minusem jest brak dalszego wsparcia od producenta bo przydałby się nowszy soft. W dodatku nie ma możliwości instalacji jakiejś alternatywy. Ogółem bardzo solidny sprzęt. Dopóki oba pracują nie mam zamiaru zmieniać na nic innego.

    Opinie napisał(a) I_D dnia

  3. Świetny sprzęt. Obsługuje całą szkołę.

    Opinie napisał(a) ZSP Kościelec dnia


comments powered by Disqus