Routery umożliwiają korzystanie z jednego łącza przez kilka urządzeń. Jeśli masz w domu komputer, tablet, smart TV czy inne urządzenia wykorzystujące internet szybko docenisz korzyści takiego urządzenia. Sprawdź, który powinieneś wybrać!

LINKSYS WAG320N

LINKSYS WAG320N

od 449,00 zł
w sklepach internetowych

Sprawdź ceny

WAG320N-EU marki Linksys pozwoli na skorzystanie ze skutecznej sieci przezprzewodowej na każdym komputerze!

Modem router Dual Band WAG320N-EW markiLinksys opiera się na technologii 802.11 n Draft 2.0. Jest niezbędny dołatwego i bezpiecznego przeglądania stron internetowych orazprzekazywania plików (audio, foto i video) w zakresie domowej sieci.

Przeciwnicy

Linksys WAG320N

Linksys WAG320N

Rekomendacje

Opinie

 1. Na uwagę zasługuje fakt, iż router poza obsługą analogowych linii telefonicznych (ADSL2+ Aneks A) współpracuje także z sieciami kablowymi (DSL). Ponadto router ani razu się nie zawiesił podczas pracy, bez problemu pokrywa zasięgiem mieszkanie 100m2. Na minus zaliczam dołączone oprogramowanie, które instaluje się bez zgody użytkownika po włożeniu płyty cd do napędu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

 2. Na początku działał bez zarzutu. Potem gubił połączenie internetowe co 2-3 dni. Teraz gubi minimum kilkanaście razy dziennie, co doszło już do granicy absurdu i przeczy podstawowemu celowi do którego służy to urządzenie. Nie pomogła aktualizacja firmware'u, kontakt z obsługą, kontakt z działem technicznym dostawcy internetu, linia sprawdzona, na której stary router za 1 PLN (słownie jeden złoty) działa idealnie. Na forach znalazłem informację, że ten typ tak ma, zresztą jak kilka innych modeli tej firmy. Poza tym od samego początku bardzo mocno się nagrzewa, u mnie stoi na podkładce chłodzącej do laptopa, w przeciwnym razie nie wiem czy jak wróciłbym z pracy to nie zastałbym straży pożarnej przed domem. Wydane na niego pieniądze są absolutnie wyrzucone w błoto. Nie polecam do niczego, poza ogrzewaniem garażu.

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  czasami łączy sie z internetem
  idealny dla masochistów
  można używać do ogrzewania domu
  podobają mi się migające diody
  Wady
  namiętnie zrywa połączenie internetowe
  za gorący do prasowania nawet lnu
 3. Działa

  Opinie napisał(a) Użytkownik Ceneo dnia

  Zalety
  wygląd
  zasięg
  Wady
  cena

comments powered by Disqus